EVENT PRODUCTION - TEMATICKÉ AKCE
Office: (+420) 245 009 242
GSM:  (+420) 603 81 81 12
E-mail
:events@myown.cz

Tematické akce


pro akce podle scénáře
   Při realizaci Vašich firemních akcí se nezřídka dostanete do situace kdy sháníte: prostory pro akce, catering na akci nebo program na akci, který jste ještě neměli.
     K tomu slouží tematicky laděné akce. Pro každou firemní akci, konferenci nebo prezentaci se snažíme vytvořit pojící prvek s firmou, produktem nebo vytváříme takové ozvláštňující aranžmá, které z Vašeho eventu udělá jedinečný.
    Tematické akce v našem pojetí jednotí prostor, catering, dekorace i program do jednoho celku. Možnosti výběru tématu jsou nepřeberné. Mohou být geografické (Mexický večer), profesní (Námořnická party), sváteční (Staročeské Vánoce), časové (Western), události (předávání firemních Oscarů) a mnoho dalších.

Není středověk jako středověk:

     Středověká firemní slavnost může být nejen kulturním zážitkem a nahlédnutím do minulosti, ale výběrem správných prostor a adekvátního programu se může stát nezapomenutelnou akcí pro všechny vč. těch co podobné akce vídali na hradech a zámcích.
Vánoční večírky v aranžmá od doby ledové přes dobu kamennou , do středověku, let 30,60,80-tých až po velkolepé ochutnávky budoucnosti v podobě Osídlení marsu, Společenská setkání třetího druhu v planetáriu nebo snad opět Doba kamenná?

Napište nám ...dáme vám vybrat.

Timetraveling:

Mexická veselice:

Olé! Mexický večer plný barev, hudby, tance, tequily, nachos ad. Krátká prezentace z úst cestovatelů v úvodu akce nám dopřeje potřebnou dávku kulturního obohacení a pak již vzhůru do víru tance, výroby tradičních ozdob, degustace nejlepší tequily. 
Vezmeme opravdové Casino s ruletou, kartami, firemními dolary a závěrečnou dražbou hodnotných cen. Přidáme skvělá vína, degustaci nejlepších světových rumů a malé překvapení. To vše zrealizujeme v zapomenuté synagoze - a můžeme Vám garantovat večírek na který se nezapomíná..

Monte Negro:

Tajemství Orientu s úchvatnými břišními tanečnicemi, nezapomenutelnými fakýrskými kousky a tradičními pokrmy připravenými rodilými kuchaři dle původních receptur z originálních surovin. Pro trochu doševního občerstvení můžeme uspořádat i tradiční úvodní povídání s cestovateli a ukázku hry na hudební nástroje

Mysteria Orientu: