event production, catering, conference
myOwn.cz
my EVENT PRODUCTION
Office: (+420) 245 009 242
GSM:  (+420) 603 81 81 12
E-mail
:events@myown.cz
Zajištění kompletního servisu při přípravě společenských akcí  - konferencí, firemních oslav, teambuildingů a to od výběru a výběru prostor, tématu a aktivit, přes hudební a taneční vystoupení, až po zajištění technického servisu, návrhů a realizací dekorací.

Produkce


pro akce podle scénáře
Zkušenosti - více než 10 let v oboru a stovky kontaktů po celé republice
Odbornost a inicativa - při realizaci akce se společně nacházíme v pozici klienta, nicméně vzhledem k portfoliu našich služeb býváme i dodavateli poptávaných subjektů, což nám vzhledem k těmto dodavatelsko-odběratelským vztahům přináší mnohem lepší komunikaci a vyjednávací schopnosti.
Efektivita nákladů - naše portfolio obsahuje drtivou většinu pevných součástí každého eventu, takže v případě realizace akcí jako celků s maximálním využitím našeho portfolia jsme schopni eliminovat minimálně 30% nákladů na akci.
Event management - Silné vyjednávací schopnosti, rozpočtové úspory, krizové řízení projektů prostřednictvím naší supervize.
Flexibilita - maximální využití všech dostupných členů týmu při plnění těch nejnáročnějších termínů
Nejsou malé akce - všem akcím přikládáme nejvyšší důležitost a realizace provádíme s využitím nejvyšších dostupných standardů.
Kreativita - Creativní část je nejoblíbenějších fází příprav eventů, pracují na ní všichni - nejen produkce a accounti, ale i catering, grafika, technika...(každý může přinést svůj neotřelý a nápad nezkreslený rutinou). Zde vybíráme z širokého proudu myšlenek a originálních nápadů ty, které nejlépe podporují myšlenku produktu nebo charakter akce a tak můžeme nabídnout maximum možných variant pro zastoupení různých způsobů realizace daného eventu.

Proč produkci?

Namátkou z našich programů:

Hard working day - Akce plná těžké práce, vhodná nejen jako teambuilding, ale i pro otevření nových dvěří v komunikaci se stávajícími odběrateli i dodavateli. Celá akce je plná terénních aktivit a spojena s vyzkoušením opravdových strojů, které rozhodně nic nezastaví. A nemluvíme jen o klasických  traktorech a bagrech, můžete si vyzkoušet i "kosmetickou úpravu terénu" s buldozerem CAT.

Klíčová slova:úprava terénu buldozerem, práce s bagrem, čtyřkolky a terénní Segway na speciální crossové dráze, shooting range, závodní rybaření
Více zde...
Na rychlé vlně - lodě, víno, zpěv, i to by mohl být slogan pro tuto akci. Realizujeme ji na mnoha místech i v Praze. Stěžejní částí programu jsou rychlé motorové čluny nebo větší kajutové lode pro adrenalinové i pohodové poznávání okolí z vodní hladiny.

Klíčová slova:motorové čluny, vyhlídková loď, grilování,degustace rumů, ochutnávka doutníků a vín
Více zde...