Office: (+420) 245 009 242
GSM:  (+420) 603 81 81 12
E-mail
:events@myown.cz
EVENT PRODUCTION - KONFERENCE
Konference a semináře zajišťujeme po celé republice a v případě sérií menších akcí i bez produkčních nákladů na místě. Tímto jsme dokázali rozšířit pole působnosti i na akce kde produkční náklady převyšovaly možnosti rozpočtu.

Konference


pro jedinečné prezentace
   Naše služby využívají nejen cíloví klienti, ale i komunikační agentury, kterým díky našim zkušenostem a kontaktům pomůžeme optimalizovat jejich rozpočty a ty tak posunout do předních pozic vyhlášených tendrů.
   Konfereční servis začíná s vyhledáním místa pro konferenci, přes rozesílku pozvánek a recalling, dopravu účastníků, rychlé moderní registrace, VIP welcome desk, hostesky, techniku na akci a  speciální projekce, PR a doplňkové zábavné aktivity, catering, zajištění ubytování účastníků, vyhodnocení dotazníků a závěrem i vyhodnocení další úspěšné konference.

Know-how:

Co Vaší konferenci dodáme?
..aneb  jaká je dnes prezentační technika
    Využíváme široké spektrum osvědčených prezentačních metod a do našich návrhů realizací zahrnujeme i nejmodernějsí objevy audiovizuální techniky. Pro prezentace nabízíme klasickou i zdvojenou projekci, spojenou projekci, mapping nebo dotyková plátna.
    Do průběhu konferencí se snažíme zapojit co nejvíce interaktivních prvků. Od těch prezentačních např. Fog screen, či Interaktivní podlahu reagující na Vás pohyb až po ta umístěná ve společenských nebo game zonách jako jsou dotyková plátna plazmové brány atd.
Celý průběh akce můžeme streamovat na internet a steně tak i pořídit video záznam a to i ve full HD.

Hostesky

Hosteskový servis zajišťujeme po celé České republice a to především s využitím lokálních zdrojů - tj. bez nutnosti dopravy na místo akce.

Tlumočení

Pro zahraniční účastníky zajišťujeme tlumočnické služby a potřebnou techniku.
zajištění konferencí, registrace účastníků, hostesky, technika, zábavné aktivity, pozvánky, konferenční prostory